На Закарпатті громадяни активно користуються електронними сервісами Держгеокадастру через мережу Інтернет. Найпопулярнішими залишаються такі електронні послуги, як реєстрація земельних ділянок через електронний  кабінет та замовлення витягу про земельну ділянку з Державного земельного кадастру в онлайн-режимі.

На сьогодні у Закарпатській області сертифіковані інженери-землевпорядники завдяки електронному сервісу зареєстрували у Державному земельному кадастрі 31 549 земельних ділянок. Дану онлайн-послугу запроваджено у грудні 2017 року.

Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Мукачівському (6 346), Ужгородському (5 436), Тячівському (4 025), Хустському (3 643) та Виноградівському (3 055) районах області.

Окрім того, видано 6 205 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, замовлених он-лайн на території Закарпатського регіону. Зазначена онлайн-послуга запроваджена у червні 2015 року.

Нагадаємо, що за допомогою електронних сервісів Держгеокадастру можна замовити також такі послуги, як витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку, відомості про права власності на земельні ділянки, довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та їх розподіл, інформацію про осіб, що переглядали відомості щодо прав власності на земельну ділянку, можна подати заяву з надання дозволу на розроблення документації із землеустрою та запит на отримання документації із землеустрою з Державного фонду документації із землеустрою, здійснити державну реєстрацію земельної ділянки з подачею заяви через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками тощо.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАП на офіційному сайті Держгеокадастру.