На Закарпатті громадяни активно користуються електронною послугою on-line замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. З часу запровадження електронної послуги онлайн-замовлення здійснили 3746 громадян

З початку 2017 року на Закарпатті 1937 громадян отримали витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку on-line через мережу Інтернет.

Надання витягів з Державного земельного кадастру є одною з найбільш запитуваних адміністративних послуг, які надає землевпорядна служба.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.

Можливість скористатися функцією онлайн замовлення послуги значно скорочує процес отримання інформації та мінімізує контакти громадянина з чиновником.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Замовлення витягів здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру.