З початку 2017 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання з інших областей 4993 проекти землеустрою. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 4822 проекти.

Із загальної кількості проектів що надійшли 3492 розглянуто позитивно, 1330 відмовлено та 171 проект знаходиться на розгляді.

Спеціалістами районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 6216 проектів землеустрою, з них опрацьовано 5980 проектів, з яких 4159 позитивно, 1821 відмовлено та 236 знаходятся на розгляді.

Всього на Закарпатті працюють 14 кваліфікованих експертів, що відповідають критеріям, установленим статтею 23 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації».

Додатково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.