За п’ять місяців 2018 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області для проведення державної експертизи землевпорядної документації подано 190 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації.

За звітній період Головним управлінням здійснено експертизу 181 одиниці землевпорядної та землеоціночної документації, з яких 171 одиниця  обов’язкової державної експертизу, а 10 – добровільної.

Із поданих на державну експертизу землевпорядної документації позитивно оцінено 118 об`єктів експертизи, 63 – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.