За сім місяців 2018 року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, для проведення державної експертизи землевпорядної документації, подано 304 одиниці землевпорядної та землеоціночної документації.

За звітній період Головним управлінням здійснено експертизу 293 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації, з яких 283 одиниці обов’язкової державної експертизи, а 10 – добровільної.

Із поданих на державну експертизу землевпорядної документації позитивно оцінено 194 об`єкта експертизи, 99 – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Державна експертиза землевпорядної документації – це діяльність, метою якої є дослідження, перевірка, аналіз та оцінка об’єктів експертизи на предмет їх відповідності вимогам законодавства, встановленим стандартам, нормам і правилам, а також підготовка обґрунтованих висновків для прийняття рішень щодо об’єктів експертизи.

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.