Вчора, 2 жовтня, у приміщенні  відділу Держгеокадастру у Рахівському районі відбувся виїзний прийом громадян начальника Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлани Мельничук. Для вирішення питань чинного земельного законодавства  було залучено також й заступника начальника – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Івана Голуба.

Мешканці району мали можливість поставити запитання до керівництва Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області щодо земельного законодавства та земельних відносин. Зокрема, актуальними були питання стосовно порядку застосування чинного земельного законодавства у частині погодження та затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО та оформлення права оренди на земельну ділянку за межами населеного пункту з метою випасання худоби (пасовища) .

Питання, які можливо було вирішити невідкладно – вирішені позитивно. Громадянам було надано вичерпні відповіді та роз’яснення згідно чинного законодавства. Ті питання, що потребують додаткового вивчення і консультацій, будуть розглянуті  відповідними фахівцями, на підставі поданих заяв.