За 2017 рік землевпорядниками Закарпатської області спрямовано до державного бюджету 1385.8 тис. грн.  за  надані громадянам адміністративні послуги.

Найбільші надходження коштів у розмірі 1138,8 тис. гривень отримали за надання  витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад  168,8 тис. грн. надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

За здійснення 668 державних експертиз землевпорядної документації  бюджет поповнено на 64,9 тис. грн.

За 2017 рік Головне управління та районні відділи Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали 91020 адміністративних послуг, з яких 83% від загальної кількості, громадяни отримали на безоплатній основі, серед яких найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.